Субота, 19.09.2020, 07:42
Ви увійшли як Гість
Група "Гості"

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ викладача Ткачова Олексія Олександровича


Охорона праці в дипломному проектуванні

Дипломний проект є заключним етапом у пiдготовцi спеціалістів техніків-електриків в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ. Під час виконання дипломного проекту студент повинен застосувати всі знання та вміння, набуті у процесі навчання. Не менш важливим, ніж розробка технічних питань, є забезпечення виробничої безпеки при монтажі, експлуатації та обслуговуванні електрообладнання об’єктів проектування.

Враховуючи це, в дипломному проекті в обов'язковому порядку повиннi бути розглянуті  питання, якi пов'язанi з технiкою безпеки, гiгiєною працi i виробничою санiтарiєю.

Всi прийнятi в дипломному проекті рішення, як технічні, так і організаційні, повиннi вiдповiдати вимогам Закону України „Про охорону праці” і Кодексу Законiв про працю, а також вимогам державних нормативних актiв про охорону працi України (ДНАОП), державних стандартiв України (ДСТУ), системи стандартiв безпеки працi (ССБТ), будiвельних норм i правил (ДБН, СНиП), санiтарних норм i правил безпеки (ДсанПіН), Закону України „Про пожежну безпеку”, Закону України „Про об’єкти підвищеної небезпеки” тощо.

Означені  вимоги визначають задачi та змiст розділу „Охорона праці та електробезпека” в дипломних проектах. У розділі студент повинен спроектувати усі необхідні організаційні, технологічні, технічні заходи та засоби людини від дії наявних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища. Розробка цих заходів повинна проводитися на підставі існуючих законодавчих та нормативно-правових актів, а також державних стандартів України з охорони праці.

Завдання розділу “Охорона праці” видається студенту-дипломнику викладачем-консультантом за даним розділом або керівником проекту після попереднього узгодження з викладачем-консультантом на підставі матеріалу, зібраного студентом під час проходження переддипломної практики.

Зміст завдання повинен відповідати темі дипломного проекту і передбачати розробку одного або декількох конкретних питань із техніки безпеки, промислової санітарії, пожежної профілактики.

У процесі виконання завдання студент одержує консультації у викладача-консультанта (відповідно до графіка консультацій).

Студент-дипломник надає викладачу-консультанту спочатку чорновик пояснювальної записки розділу, потім, після виправлення помилок і зауважень - чистовий варіант. Після цього викладач-консультант підписує розділ "Охорона праці та електробезпека" на титульному аркуші дипломного проекту.

У доповіді на захисті дипломного проекту студент повинен висвітлити основні положення, розроблені в розділі "Охорона праці та електробезпека".

                        

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Сподобався сайт?
Сайт існує
Скоро канікули!
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 82
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Ткачов О.О. © 2020 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz